22.8.11

metropol ucubesi

10 yorum:

 1. devamı ne olacak merak ettik şimdi
  aramıza hoş geldin metropol ucubesi
  yalnız ve bir başına sanma hiç kendini
  büyük şehir zıvanasında herkes oldu zırdeli:)

  YanıtlaSil
 2. beyhan ben çok sevdim bu ucubeyi :) kaç kişinin birleşmesinden oluştu bu ucube merak etmedim desem yalan olur şimdi :)

  YanıtlaSil
 3. sitare, devamini dusunuyorum gercekten de, ucube su an sakin serin bir yerde biraz kafasini toplamaya calisiyor..
  govdesiyle derin bir pazarlik icinde :).

  YanıtlaSil
 4. Sanırım hikaye asıl şimdi başlıyor :) İsmi de çok iyi : Metropol Ucubesi ha :))

  YanıtlaSil
 5. Muaaaahhhhh! şöyle ansızın kocaman bir öpücük kondurmak istedim güleç yüzüne Beyhan'ım:)çok güzel, çok keyifli:)

  YanıtlaSil
 6. Beni de al yanına, beni de eğit gayri:)

  YanıtlaSil
 7. ben egitimimi biraz ilerleteyim buradan yada baska bir yerden ogrendiklerimi paylasacagimm .. 4-5-6 yaslarinda cocuklar egitiyor beni.. ve selim le kerim sayesinde sen benden en az 5 kur öndesindir :)
  ben bu yasimdan farkettim ki yaraticilik adina ne varsa cocuklarda var ve okullardaki egitim onu kullanilamaz hale getiriyor..

  YanıtlaSil
 8. :))))
  metropol ucubesi mutlu son ile sonlanacak eminim, lakin bitmedi çilesi, derdi, sınavı... seçmişti bir kere metropolü, yaşaması gerekli idi yolu, karşılaştıklarını.Tuttuğu ipin sonunu görebilirse,sabredebilirse kocaman bir metropol 'ödülü' onu bekliyordu! Ama ipin diğer ucundan önce bence yan sayfada derin bir kuyuya düştü metropol ucubesi.Düşmeye devam etmekte, gözü karanlığa alıştı ve aşağıdaki suya yansıyan 'yaşam' silüetlerini fark ediyor yavaştan, hayal meyal... Suya değdiğinde teni, yüzü gözü, buz gibi soğuk su ile şaşıracak önce, yüzleşecek, gururu bir kere daha kırılacak, başarı tanımları yapacak yeni baştan.-zaman- geçecek kuyu duvarları tırmanılacak, istenilen yeşil mavi ovaya kavuşacak metropol ucubesi.Sonrasında bayır gülümü dersiniz, balık adam mı bilemem...

  YanıtlaSil
 9. merakla bekliyorum hikayeciğin devamnı :))

  YanıtlaSil